ICCI Powered by POWER-GEN 2018

7. ICCI Enerji Ödülleri, bu sene bir yeniliğe imza atarak Enerji Santrallerinin yanı sıra Ana Ekipman Tedarikçilerini de ödüllendiriyor...


Son yıllarda Türkiye Enerji sektörünün önemli bir platformu haline gelen ICCI Enerji Ödülleri Gecesi’nde Ödül Kazanan firmalar arasında yer almak için Santraliniz ve Ana Ekipman Tedarikçiniz ile ICCI Enerji Ödülleri’ne başvurun…

Türkiye’de ilk ve tek olarak 2011 yılından beri her sene düzenlenen, Türkiye enerji gücünü üreten lider firmaların en iyilerinin ödüllendirildiği, “ICCI Enerji Ödülleri” Töreni'nin yedincisi bu yıl 2 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul WOW Convention Center 'da düzenlenecektir.

Türkiye'de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri olan enerji sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla takdim edilen ICCI Enerji Ödülleri, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor. ICCI Enerji Ödülleri kapsamında Enerji Santrallerini ve Ana Ekipman Tedarikçileri onurlandıracak.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen ICCI Enerji Ödülleri’nde, Yenilenebilir Enerji Santralleri kategorisinde; Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile Güneş, Termik Santraller alanında ise; Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projeleri yarışırken bu sene yarışmada ödül kategorilerine eklenen Ana Ekipman Tedarikçisi kategorisi ile Yenilenebilir Enerji Santralleri ve Termik Enerji Santralleri kategorisinde ödül alan Santrallerin Ana Ekipmancıları onurlandırılacak.

Başvurular, ICCI Enerji Ödülleri jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlere verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilecek ve her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecektir.

Başvuru yapmak için buraya tıklayınız...

Detaylı Bilgi için:

merve-goz

Merve Göz
0212 334 6987
mgoz@sektorelfuarcilik.com

Hizmetler
yukarı