ICCI Powered by POWER-GEN 2018

ICCI Powered by POWER-GEN 2018

Detaylı Bilgi
 
NOVA Rüzgar Enerji Santralleri

Nova Rüzgar Enerji Santralleri San. ve Tic. A.Ş olarak ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’na 2014 yılından bu yana katılmaktayız. Bu fuarda sektör temsilcileriyle bir arada bulunarak, kendimizi etkin bir şekilde tanıtabiliyor ve sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip edebiliyoruz.

Katıldığımız ICCI Powered by POWER-GEN Fuarları sayesinde iletişimimizi kuvvetlendirdiğimiz firmalarla iş ilişkisi içerisinde olmamız, fuarlardan aldığımız verimin en somut örneğidir. 2018 yılında gerçekleşecek fuarda değerli ziyaretçilerimizi ağırlamak ve sektörde akla gelen ilk firma olmak istiyoruz.

SPXFLOW Hydraulic Technologies

SPXFLOW olarak ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’na ilk olarak Türkiye pazarında aktif olmaya başladığımız 2015 yılında katılım gerçekleştirdik. İlk yılımızda yenilenebilir enerji sektöründen potansiyel müşterilerle tanıştık ve projeler gerçekleştirdik. Bizim için kesinlikle çok faydalı bir katılım oldu. Sahip olduğumuz müşterilerimiz ile bu platformda karşılaşmak, ilişkilerimizi geliştirmek ve yeni müşterilerle tanışıp görüşmek adına çok faydalı bir fuar olduğunu düşünüyoruz.

ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’na katılmak bizim için her şeyden önce prestij açısından önem kazanmıştır. Bunun yanında yenilikçi bir üretim ve yönetim anlayışımız olduğundan, yeniliklerimiz hakkında müşterilerimizle fikir alışverişi yapabilmek, potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek ve onların yüksek kaliteye sahip ürünlerimiz ile tanışmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Ayrıca ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri ağırladığından bizim gibi global şirketler için ayrıca önemlidir.

YEO

ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı sektör profesyonelleri için mükemmel bir platformdur. Enerji sektöründeki en büyük ve en önemli fuarında, YEO olarak yerimizi almaktan gurur duyuyoruz. Mevcut ve potansiyel müşteriler ve partnerlerle bir araya gelmek için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Bir sonraki organizasyonunuzda YEO olarak tekrar birlikte olmayı ve karşılıklı başarılarımızın devamını diliyoruz.

Hizmetler
yukarı