ICCI Powered by POWER-GEN 2018
02 - 04 Mayıs 2018
İstanbul Fuar
Merkezi

ICCI Powered by POWER-GEN

Detaylı Bilgi
 

Değerli Sektör Profesyoneli,

ICCI Powered by POWER-GEN - 24. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, sektörünün lider firmaları ile katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Enerji üretiminin yanı sıra fuar konularına bu yıl eklenen iletim ve dağıtım ağı ile enerji değer zincirinin tüm bileşenleri tek çatı altında.

2018 katılımcılarımızın fuar hakkındaki görüşlerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

ICCI Powered by POWER-GEN Ekibi

HARBIN ELECTRIC

ICCI Powered by POWER-GEN Fuarları bizim için çok verimli geçmekte. Firmamızın çalışmakta olduğu iş kolu ile ilgili tüm yatırımcı ve üreticileri fuar süresince bir arada bulabiliyoruz. Değerli bilgiler alıyoruz, sektördeki yeni projeleri öğreniyoruz. Bu sayede ikili ilişkilerimiz daha ileri taşınmış oluyor. Tüm sektör paydaşları ile görüşmelerimizi yapıyor, vizyon kazanıyoruz.

ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı'na katılma sebeplerimizin başında piyasada var olduğumuzu göstermek var. Uluslararası ziyaretçiler ve yatırımcılar ile görüşmeler yapıp, projeler hakkında bilgi alıyoruz. Farklı sektörlerden firmalarla tanışıp yeni iş birliktelikleri yapma şansımız oluyor. HARBIN olarak, ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı'na katılmaktan çok memnunuz.

NORDEX ACCIONA WINDPOWER

2009 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük enerji ve çevre fuarı olan ICCI Fuarı’na katılım göstermekteyiz. Yenilenebilir enerji sektörünün buluştuğu bu fuara katılım göstermenin yanı sıra çeşitli sponsorlukları da yürüttük. Nordex Acciona Windpower olarak Türkiye’nin ilk karbon nötr fuarı ICCI Powered by POWER-GEN’e katılımlarımızla çevreci yaklaşımımızı pekiştirdik, sektör içerisindeki prestijimizi koruduk.

Global anlamda en büyük rüzgar türbini üreticilerinden biri olarak en yeni teknolojilerimizi enerji sektörüyle buluşturmak ve sektörel anlamda iletişim ağımızı genişletmek amacıyla ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’na katılım göstermekteyiz. Fuar ile eş zamanlı yürütülen konferanslar ise enerji ve çevre konularında faaliyet gösteren diğer firmalarla bir araya gelebildiğimiz başarılı bir platform olma özelliğini taşıyor.

POWERSERV

Tüm enerji sektörü ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’nda katılımcı ya da ziyaretçi olarak bulunmakta. Bu sayede, özellikle bölgemizdeki yeni projeler hakkında edindiğimiz bilgiler bizim için çok önemlidir. Fuar süresince sektörün ileri gelenlerine ulaşma fırsatı edinerek, onların geri bildirimlerini almak, POWERSERV olarak bizlere büyük faydalar sağlamaktadır. Kamu ve özel sektör yatırımlarına genel bir bakış edindiren ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı bizim için her zaman verimli bir etkinliktir. Uzun yıllardır katıldığımız bu fuar öncelikle bizim için bir prestij meselesidir. Bundan sonraki yıllarda da ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’nda bulunacağız.

ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’nı, bünyemize yeni katılan ve var olan yurt dışı firmalarının tanıtımını toplu halde yapabildiğimiz tek ortam olarak düşünmekteyiz. Sektör paydaşlarının bir araya gelmesi ile sektördeki tüm gelişmeleri takip etme imkanı bulduğumuz ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı, POWERSERV olarak bizim için büyük önem taşımaktadır.

SWAN ENERGY

SWAN olarak katıldığımız fuarların verimliliğini yalnızca gerçekleştirilen satış ile ölçmeye çalışmak yerine; sistemli ve sürdürülebilir bir çalışma ile iş bağlantılarının ve proje takibinin sağlanması ile ölçmekteyiz. ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’da bu yaklaşım ile beklentilerimizi karşılamakta doğru adrestir.

SWAN olarak ICCI Powered by POWER-GEN Fuarı’na katılma sebeplerimizden başlıcaları; enerji politikaları ve mevcut yatırımlar ile ilgili pazar araştırması sağlamak, proje ve olası satış kanalları ile ilgili bilgi edinmek, yatırımlarda doğru kişiye ulaşmak, prestij sağlamak ve muhtemel satış fiyatlarını test etmektir.

yukarı