Ana Sayfa>Enerji Ödülleri>Enerji Ödülleri Hakkında

Enerji Ödülleri Hakkında

Enerji Ödülleri Hakkında

8. ICCI ENERJİ ÖDÜLLERİ HAKKINDA

ICCI’ ın 25. yılında görkemli bir törenle 8. Kez sahiplerini bulacak Enerji Ödülleri Töreni 28 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul WOW Otel’ de gerçekleşecektir.Türkiye’ de ilk ve tek olarak 2011 yılından beri her sene düzenlenen, Türkiye enerji gücünü üreten lider firmaların en iyilerinin ödüllendirildiği, Türkiye enerji sektörünün en önemli ödül töreni olarak bilinen “ICCI Enerji Ödülleri” Töreni'nin sekizincisi için sizde başvurularınızı gerçekleştirin.

25. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı'nın ilk günü akşamı Katılımcı Gala Yemeği ile birlikte gerçekleşen Enerji Ödülleri Töreni ile ICCI 2019 bu sene Mayıs'ın son haftası Enerji Sektörünü birçok etkinlik ile İstanbul'da bir araya getirdi.

Türkiye'de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen ICCI Enerji Ödülleri’nde, Yenilenebilir Enerji Santralleri KategorisindeRüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile GüneşTermik Santraller Alanında ise, Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projeleri yarışırken, geçtiğimiz yıl ilk kez verilen ödül kategorisi olan Ana Ekipman Tedarikçisi Kategorisi ile Yenilenebilir Enerji Santralleri ve Termik Enerji Santralleri Kategorisinde ödül alan Santrallerin Ana Ekipmancıları ödüllendirilecek. 

Başvurular enerji ödülleri jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlere verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip, her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verildi.

28 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenen törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK yetkilileri ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katıldı.

7. Enerji Ödülleri Kazananları için Tıklayınız...

Video

Castrol

Video

ICCI 2018

Video

Alternatif Power

Video

YEO

kosgeb
ufi