Enerji Ödülleri Hakkında | ICCI 2019
Ana Sayfa>Enerji Ödülleri>Enerji Ödülleri Hakkında

Enerji Ödülleri Hakkında

Enerji Ödülleri Hakkında

7. ICCI ENERJİ ÖDÜLLERİ HAKKINDA

Türkiye’ de ilk ve tek olarak 2011 yılından beri her sene düzenlenen, Türkiye enerji gücünü üreten lider firmaların en iyilerinin ödüllendirildiği, Türkiye enerji sektörünün en önemli ödül töreni olarak bilinen “ICCI Enerji Ödülleri” Töreni'nin yedincisi bu yıl 2 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul WOW Convention Center'da düzenlenecektir.
24. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı'nın ilk günü akşamı Katılımcı Gala Yemeği ile birlikte gerçekleştirilecek Enerji Ödülleri Töreni ile ICCI 2018 bu sene Mayıs' ın ilk haftası Enerji Sektörünü birçok etkinlik ile İstanbul' da bir araya getiriyor.

Türkiye'de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor. ICCI Enerji Ödülleri kapsamında Enerji Santrallerini ve Ana Ekipman Tedarikçilerini onurlandıracak.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen ICCI Enerji Ödülleri’nde, Yenilenebilir Enerji Santralleri kategorisindeRüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile GüneşTermik Santraller alanında ise, Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projeleri yarışırken bu sene yarışmada ödül kategorilerine eklenen Ana Ekipman Tedarikçisi kategorisi ile Yenilenebilir Enerji Santralleri ve Termik Enerji Santralleri kategorisinde ödül alan Santrallerin Ana Ekipmancıları onurlandırılacak. 

Başvurular enerji ödülleri jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlere verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip, her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecektir.

2 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK yetkilileri ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

ICCI Enerji Ödülleri (2018)

Katılımcılar için Faydaları

ICCI 2018'e Neden Katılmalısınız?

Video

B&W

Video

İltekno

Video

Nordex Accinoa

Video

YED

kosgeb
ufi