Ana Sayfa>Fuar Hakkında>B2B İkili İş Görüşmeleri

B2B İkili İş Görüşmeleri

ICCI Powered by POWER-GEN Fuarında
İkili İş Görüşmeleri

ICCI Powered by POWER-GEN fuarında bilgi alışverişi ve deneyimlerin paylaşımı için mükemmel fırsat.

Fuarın ikinci ve üçüncü günlerinde, özel olarak tasarlanmış İkili İş Görüşmeleri alanında, fuar katılımcılarımız, tüm dünyadan ikili görüşme katılımcılarıyla bir araya gelme fırsatı bulacaklardır. Bu özel hizmet ile birlikte, tanışmak istediğiniz kişilerle önceden ayarlanmış toplantılar sayesinde doğru bağlantıları kurma şansınız olacaktır.

2017 yılındaki etkinlikte, ICCI Powered by POWER-GEN’in İkili İş Görüşmeleri toplantılarında Almanya, İran, Çin, Rusya, Tunus, Fransa, Hollanda, İsrail, İtalya, Nijerya, Pakistan, Bulgaristan, Kanada, Irak, Sırbistan ve Suudi Arabistan’dan 195 katılımcı yer almıştır. 2 günlük etkinlik süresince, İkili İş Görüşmeleri programının özel toplantı alanında 218 toplantı gerçekleştirilmiştir.

Özel ziyaretçi tanıtımı aktiviteleri, hedef ülke-hedef ziyaretçi sektörlerine göre yapılacaktır.

Resmi kurumlar, kamu hizmetleri kuruluşları, dernekler ve özel şirketlerden Ulusal ve Uluslararası sektör profesyonelleri de ICCI Powered by POWER-GEN’de yerlerini alacaklar.

Startuplarla buluşun

ICCI Powered by POWER-GEN katılımcıları ile ziyaretçilerinin startuplarla etkinlik sırasında bir araya getirilmesi için yapılan özel çalışmalar çerçevesinde, özel ziyaretçi tanıtımı aktiviteleri de düzenlenmektedir. Teknoparklar, yeni kurulan şirketler için ICCI Powered by POWER-GEN 2018 bir cazibe noktası olacak ve İkili İş Görüşmeleri etkinliği sırasında iyi bir sinerji yakalanacaktır.

ICCI 2017 - İkili İş Görüşmeleri

Fuara

Katılımcılar için Faydaları

ICCI 2018'e Neden Katılmalısınız?

Video

YED

Video

ICCI 2018

Video

Tarık Saddozai

Video

Nordex Accinoa

kosgeb
ufi