B2B İkili İş Görüşmeleri | ICCI 2019
Ana Sayfa>Fuar Hakkında>B2B İkili İş Görüşmeleri

B2B İkili İş Görüşmeleri

ICCI Powered by POWER-GEN İkili İş Görüşmeleri Firma Kayıtları Başladı

https://icci2018.b2match.io linkinden firma profilinizi toplantı sistemimize kaydederek ICCI Powered by POWER-GEN İkili İş Görüşmeleri’ne kaydınızı yaptırabilirsiniz. Firma profili kayıtlarımız 20 Nisan’da sona erecektir.

Toplantı seçimleri ise 30 Mart 2018’de başlayacak.

Detaylı İkili İş Görüşmeleri Takvimini :

8 Mart - 20 Nisan

Kayıt ve Firma Profilinin Kaydı

30 Mart  - 2 Mayıs

İkili İş Görüşmeleri İçin Toplantı Seçimlerinin Başlangıcı

3  - 4 Mayıs 2018

İkili İş Görüşmeleri - Istanbul Fuar Merkezi / Hall 9

 

ICCI Powered by POWER-GEN Fuarında İkili İş Görüşmeleri

ICCI Powered by POWER-GEN fuarında bilgi alışverişi ve deneyimlerin paylaşımı için mükemmel fırsat.

Fuarın ikinci ve üçüncü günlerinde, özel olarak tasarlanmış İkili İş Görüşmeleri alanında, fuar katılımcılarımız, tüm dünyadan ikili görüşme katılımcılarıyla bir araya gelme fırsatı bulacaklardır. Bu özel hizmet ile birlikte, tanışmak istediğiniz kişilerle önceden ayarlanmış toplantılar sayesinde doğru bağlantıları kurma şansınız olacaktır.

2017 yılındaki etkinlikte, ICCI Powered by POWER-GEN’in İkili İş Görüşmeleri toplantılarında Almanya, İran, Çin, Rusya, Tunus, Fransa, Hollanda, İsrail, İtalya, Nijerya, Pakistan, Bulgaristan, Kanada, Irak, Sırbistan ve Suudi Arabistan’dan 195 katılımcı yer almıştır. 2 günlük etkinlik süresince, İkili İş Görüşmeleri programının özel toplantı alanında 218 toplantı gerçekleştirilmiştir.

Özel ziyaretçi tanıtımı aktiviteleri, hedef ülke-hedef ziyaretçi sektörlerine göre yapılacaktır.

Resmi kurumlar, kamu hizmetleri kuruluşları, dernekler ve özel şirketlerden Ulusal ve Uluslararası sektör profesyonelleri de ICCI Powered by POWER-GEN’de yerlerini alacaklar.

Startuplarla buluşun

ICCI Powered by POWER-GEN katılımcıları ile ziyaretçilerinin startuplarla etkinlik sırasında bir araya getirilmesi için yapılan özel çalışmalar çerçevesinde, özel ziyaretçi tanıtımı aktiviteleri de düzenlenmektedir. Teknoparklar, yeni kurulan şirketler için ICCI Powered by POWER-GEN 2018 bir cazibe noktası olacak ve İkili İş Görüşmeleri etkinliği sırasında iyi bir sinerji yakalanacaktır.

ICCI 2017 - İkili İş Görüşmeleri

Katılımcılar için Faydaları

ICCI 2018'e Neden Katılmalısınız?

Video

ICCI - Etkinlik Sonrası Filmi (2017)

Video

ICCI - Post Show Short Video (2017)

Video

Harbin

Video

YED

kosgeb
ufi