Ana Sayfa>Fuar Hakkında>Yüksekte Çalışma &Kurtarma Eğitimi

Yüksekte Çalışma &Kurtarma Eğitimi

INTERCON A.Ş

Güvenlik, Beceri, Eğitim & Muayene Alanı

INTERCON İple Erişim ve Eğitim Hizmetleri A.Ş ve INTERCON Endüstriyel Kontrol Hizmetleri A.Ş tarafından sunulan Güvenlik, Beceri, Eğitim ve Tahribatsız Muayene Alanı, türbin gövdesi, motor bölümü ve türbin kanatları üzerine yapılacak çalışmalarla ilgili güvenlik, öğrenme, iştirak ve Tahribatsız muayene uygulamalarında katılımcıların sorularına tatmin edici cevaplar bulmaları amacıyla tasarlanmış yeni bir sunum sahasıdır.

INTERCON İple Erişim onaylı bir GWO, IRATA  ve SPRAT eğitim sağlayıcısı olup, ayrıca ISO 9001, 14001 ve 45001 standartlarında sertifikalıdır. Bu çerçevede sektörde katılımcıların eğitim ihtiyaçlarını en iyi karşılayan eğitim kuruluşunun beklentileri de en iyi şekilde karşılayacağını ifade etmek uygun olacaktır.  Ek olarak INTERCON enerji sektöründe iple erişim uygulamalarının etkili ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebileceğinin iyi bir örneğidir.

INTERCON Endüstriyel Kontrol Hizmetleri A.Ş. Türkiye’nin önde gelen Tahribatsız Muayene Kuruluşlarından biridir. INTERCON IEC/ISO 17020 uyarınca A tipi muayene kuruluşu olmasına ek olarak ISO 9001, 14001 ve 45001 standartlarında sertifikalıdır. INTERCON, Haliç Metro Geçiş Köprüsü Sualtı Muayene Hizmetleri, paslanmaz çelik boruların PAUT muayenesi gibi projelerle sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş ve öncü olduğunu ispatlamıştır. INTERCON rüzgar turbini bileşenleri ve türbin kanatlarında UT ve PAUT muayenenelerini gerçekleştirerek, yenilenebilir enerji alanındaki tahribatsız muayene hizmetlerini, yaygınlaştırmak, sürdürülebilir ve izlenebilir muayene programlarını müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

Layher ve Olympus NDT İşbirliği ile

Salı - Perşembe 28,29,30 Mayıs 2019

29 Mayıs (Çarş)
30 Mayıs (Perş)

10:30 – 11:15

Yüksekte Çalışma ve Kurtarma– Canlı uygulama ve ilkyardım  gösterim
INTERCON İple Erişim GWO ve İleri Seviye Kurtarma Eğitmenlerinni Yüksekte çalışma ve gelişmiş kurtarma teknikleri gösterimi

29 Mayıs (Çarş)
30 Mayıs (Perş)

11:30 – 12:15

Tahribatsız Muayene Sistemleri ve Kanat & Türbin modeli üzerinde İple Erişim Uygulamalarının gösterimi

Gösterim ISO 9712 uyarınca Çoklu Disiplinde Seviye II ve IRATA-SPRAT sertifikalı  NDT Teknisyenleri tarafından gerçekleştirilecektir.

28 Mayıs (Salı)
29 Mayıs (Çarş)
30 Mayıs (Perş)

13:30 – 14:15

Rüzgar Türbini Acil Durum Tahliye Tatbikatı – Kurtarma Ekipmanı ile Kaçış (Katılımcılara Açık - Deneme)

Gösterim profesyonel GWO ileri kurtarma eğitmenleri gözetiminde gerçekleştirilecektir.

28 Mayıs (Salı)
29 Mayıs (Çarş)
30 Mayıs (Perş)

14:30 – 15:15

Rüzgar Türbini muayenesinde Tahribatsız Muayene Çözümleri Sunumıu
Yasin Gökçe ÖZTÜRK & Sabri BABA

28 Mayıs (Salı)
29 Mayıs (Çarş)
30 Mayıs (Perş)

16:30 – 17:15

Yüksekte Çalışma ve Kurtarma– Canlı Gösterim
Rüzgar Türbini Acil Durum Tahliye Tatbikatı – Kurtarma Ekipmanı ile Kaçış (Katılımcılara Açık – Kendiniz de Deneyebilirsiniz)
Gösterim profesyonel GWO ileri kurtarma eğitmenleri gözetiminde gerçekleştirilecektir.

Video

ICCI 2018

Video

Castrol

Video

Dünya Fuarcılık Günü

Video

YEO

kosgeb
ufi