Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında faaliyet gösteren Schneider Electric, Bayi Toplantısı 2020 etkinliği kapsamında alçak gerilim sektöründe hizmet sunan 50’ye yakın iş ortağı ile bir araya geldi.

Schneider Electric açıklamasına göre, Schneider Electric üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, şirketin 2020 yol haritası, ticari politikası ve dijitalleşen müşteri deneyimi ana gündem maddelerini oluşturdu. Aynı zamanda Schneider Electric’in tüm dünyada dijitalleşme ve Endüstri 4.0 alanında öne çıkan sistem mimarisi EcoStruxure ve bu alandaki yeni ürün ve çözümlerinin tanıtımları gerçekleştirildi.

Açıklamada toplantıdaki konuşmasına yer verilen Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, iş ortaklarıyla şirket vizyonu ve hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Özellikle son 10 yıldır içinde bulunulan djital dönüşüm sürecinin sektörde de yenilikçi iş modelleri doğurduğunu ve teknolojik yenilikleri tetiklediğini belirten Tuncer, şunları kaydetti:

“180 yılı aşkın süredir olduğu gibi gelişime yön vermeye devam eden şirketimiz bu yeni dönemde Enerji, Otomasyon & Yazılım ve Analitikler dünyalarını bir araya getirerek enerji talebini daha verimli ve daha bağlantılı hale getiriyor. Bu kapsamda küresel bilgi ve deneyimimizi iş ortaklarımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iş birlikleri ve yenilik odağıyla yerel değerlere dönüştürüyoruz. Bunun bir göstergesi olarak 2019 yılında pazar payımızı artırdık ve ülkemize sunduğumuz katkıyı ve hizmetlerimizi derinleştirdik.